Sportovní hry žactva – 11. ročník

mestoV pátek 12. června se uskutečnily již tradiční Sportovní hry žáků v prostorách Městského sportovního areálu v Uh. Hradišti. Za I. stupeň se z naší školy zúčastnil tým chlapců – malá kopaná a družstvo dívek – vybíjená. V malé kopané se chlapci utkali se čtyřmi dalšími mužstvy a po vysilujícím boji obsadili 4. místo. V turnaji vybíjené se navzájem potkalo pět družstev. Naše děvčata se během prvního zápasu sehrála k dokonalosti a poté již nikoho nepřekvapilo,že se díky sadě vítězných utkání probila až ke stupni vítězů. Radost z prvního místa si dívky pak patřičně užily při vyhlašování výsledků a následném předávání cen. Z turnaje si tak děvčata odnesla pohár vítězů, nátělníky s logem města Uherského Hradiště a drobnou sladkou odměnu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!