5. místo na mistrovství ČR v softbale

softbalV úterý 9.června odcestoval náš softbalový tým jako vítěz Zlínského kraje na republikové finále v softbale základních škol do Prahy na hřiště pražských Eagles. Po jednoznačném vítězství ve všech šesti turnajích základní části Slovácké ligy si naši borci jeli srovnat výkonnost s vítězi ostatních krajů. Po příjezdu do Prahy nás čekalo velmi špatné počasí. Neustálý déšť a velmi chladné počasí ovlivnilo celý závěrečný turnaj. Po večerní bouřce byla navíc většina hříšť pod vodou a tak se organizátorům podařila zprovoznit pouze dvě hřiště. Hrací systém byl přímo drsný. Dvě prohry v pavouku znamenaly vypadnutí ze soutěže a odjezd domů. Do prvního zápasu vtrhli naši šohaji jak uragán a porazili ZŠ Polabiny z Pardubic 13:0. Bezchybnou hrou v poli i na pálce nedali soupeři žádnou šanci. Druhý zápas jsme nastoupili proti Havlíčkovu Brodu, který splnil roli hlavního favorita soutěže a porazil nás 17:0. Ve třetím zápase se hrál proti Břeclavi velmi vyrovnaný boj, kde dominovaly obrany soupeře. Až do čtvrté směny bylo skóre 0:0, v předposlední směně však soupeř udělal tři doběhy, kterými zvítězil nad našimi hráči

3:0. Byla to velká škoda, protože soupeř z Břeclavi byl určitě v našich silách. I tak k pátému místu hráčům moc gratulujeme a přejeme další sportovní úspěchy. Sestava: Strenzl Petr – kapitán, Kubiš Martin, Kolář Tomáš, Vanda Tomáš, Duda Pavel, Dvouletý Pavel, Feldvabel Robin, Jelínek Tomáš, Gerža Michal, Sajblová Johanka.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!