Piráti na Martiňáku – 4. den výpravy, 5. den výpravy

DSCN62694. den výpravy
Ve čtvrtek jsme se opět probudili do krásného slunného dne.  Nejprve jsme vyrazili na objevitelskou výpravu za pokladem.  Poklad byl zdárně nalezen, tak se mohli piráti přeměnit v architekty a pustit se do budování lesních příbytků.
Po poledním odpočinku a úklidu kajut se pustili do klání pirátské olympiády. Olympiáda se skládala z náročných disciplín jako útok na lodě, pirátský tanec s kormidlem, skákání po palubě, útěk ze zajetí a dělostřelecká střelba.
Pak si piráti užívali velké zábavy v přístavu na hřišti. Den byl završen dělením kořisti (diplomů), bohatou tombolou a opékáním ukořistěných špekáčků u táboráku a pěním pirátských songů.
Do svých hamak uléhali zcela znaveni.
5. den výpravy
Je tady den návratu do přístavu Staré Město a následně přeprava po vlastní ose do domovského přístavu, kde už jsme netrpělivě očekáváni. Po cestě nás však ještě čeká dobrodružství v neznámé zemi s názvem Tarzánie. Všichni se těší na spoustu zážitků v neznámé zemi. A tím zakončíme naše velké pirátské putování.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!