Výlet s lanováním a laser game 6. C a 7. D

vyletDne 1. června jsme se vydali s třídou 6. C na výlet do lanového centra Baldovec a Laser game arény v Brně. Sraz proběhl před druhým stupněm v 7:20 hod. Sešli jsme se plni očekávání. V 7:30 jsme už odjížděli naším pověstným fialovým  autobusem do lanového centra Baldovec. Cesta byla samá krutá zatáčka a hlavně dost dlouhá. Po asi 1,5 hodině jsme dorazili na parkoviště u lanového centra. Po příjezdu šla nejprve 7. D zdolávat horolezeckou stěnu a poté lanovat, 6. C si šla vyzkoušet střílení z různých typů luků. Po hodině a půl jsme se vystřídali v aktivitách. Po skončení aktivit jsme si pochutnali na dobrém obědě v místní restauraci. Čekal na nás kuřecí řízek nebo smažený sýr s hranolkami. Pak už jsme nastoupili do našeho autobusu, který nás odvezl do laser game. Zde proběhlo rozdělení do skupin po 10 – 12 dětech. Každý měl šanci vyzkoušet si dvě arény – jednu taktickou a druhou akční. Všichni jsme byli z laser game nadšeni a tak jsme si po pořádně náročné hře dopřáli bubble tea. Po odpočinku jsme opět nasedli do našeho autobusu s cílem dorazit zpět domů. Výlet se nám všem moc líbil!

Barbora Kolářová 7. D, Magdalena Sklenářová 7. D

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!