Piráti na Martiňáku – 1. den výpravy

DSCN6096Konečně nastal ten den, kdy se posádka nalodí a vyplouvá na svou týdenní výpravu. Po posledním mávnutí se odpíchneme ze Starého Města z přístavu a vyplouváme. Lodní vaky jsou plné a my jsme plni očekávání, co nám následující dny přinesou.
Po cestě na Martiňák jsem navštívili Rožnov pod Radhoštěm, kde jsem si prohlédli dřevěné městečko, valašskou dědinu a vystoupali na Jurkovičovu rozhlednu.
Po příjezdu na Horní Bečvu se šlo na první oběd a poté jsme obsadili své kajuty a prozkoumali nejbližší okolí.
Odpoledne jsme se vydali pátrat, co že to vidíme v trávě? Nacházeli jsme barevné lístečky, které nás rozdělily do skupin. Posádka byla rozdělena na 4 týmy – modrý, žlutý, oranžový a červený. Následně jsme si vymysleli jména: Buřtíci, Černé pumy, Rich pirates, Přírodňáci. Následovalo vytváření pokřiku a vlajky skupiny.
A v této sestavě už se můžeme těšit na plnění dalších úkolů. Zítra nás čeká výlet k přehradě a výukový program Šelmy Beskyd.
A jak se nám první den vydařil a s jakou náladou jsme ulehali, se můžete podívat „kouzelným dalekohledem“, kterým uvidíte až k nám 🙂
Zdraví piráti!

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!