Den dětí s Machem a Šebestovou

sebestovaDne 1.června oslavili žáci 1. tříd svátek dětí společně s SVČ Klubko. Všichni prvňáčci se sešli na zahradě SVČ Klubko ve St. Městě, kde pracovnice Klubka připravily pro děti soutěžní dopoledne. Na děti čekaly postavy z filmu Mach a Šebestová. Žáci se rozdělili do tří skupin, jedni trávili čas na dětském hřišti, druzí opékali špekáčky a třetí plnili jednotlivé úkoly. Každý úkol měl svého patrona, Macha, Šebestovou, žáka Horáčka, psa Jonatána  a paní Kadrnožkovou. Děti zápasily se zlou angínou a bojovaly s bacily, v tajemné krabici hledaly věci Šebestové, snažily se rozpoznat popletené zvířátko, zachraňovaly psa Jonatána, vybíraly Jonatánovi blechy a zazpívaly písničku My jsme žáci 3. B. Všechny děti, které splnily úkoly, si zasloužily sladkou odměnu. Díky krásnému počasí  se oslava Mezinárodního dne dětí velmi podařila, děti odcházely spokojené a plné zážitků.  Poděkování patří i pracovnicím Klubka.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!