Úspěch mladých cyklistů v dopravní soutěži

dopravkaVe středu 20.května jsme se zúčastnili v Uherském Brodě okresního kola dopravní soutěže. Jeli jsme tam vlakem ve složení: Valentýna Cíchová, Klára Daníčková, Marek Regentík a Miguel Alexandr Jara, všichni jsme žáky 5. tříd. Když jsme vystoupili, tak jsme šli na Základní školu Slunná. Měli jsme tam různé úkoly. Psali jsme test, jeli jsme jízdu zručnosti na dětském dopravním hřišti a zkoušeli nás z první pomoci. Nejtěžší byla jízda zručnosti. Nejvíce se nám líbilo jejich dopravní hřiště a psaní testu. První pomoc byla celkem jednoduchá. Ukazovali jsme, jak se oživuje člověk a jak se správně váže obvaz. Následoval oběd, po kterém přišlo vyhlášení. Umístili jsme se na pěkném 2. místě, bohužel do dalšího kola postupovali jen vítězové. Kromě diplomu jsme vyhráli každý kšiltovku a flash disk. Bylo to super a moc jsme si to užili.

K. Daníčková, M. A. Jara, M. Regentík

 

 

Sdílejte!