Šest vítězství a postup na republikové finále do Prahy pro naše softbalisty

V úterý 19.května se uskutečnil poslední ze šesti softbalových turnajů Slovácké softbalové ligy. Družstvo našich chlapců si v letošní soutěži vedlo opravdu suverénně a po celou sezónu nenašli přemožitele. Zaslouženě obsadili první místo a postup na republikové finále do Prahy na hřiště pražských Eagles.

Ani naše dívčí družstvo nehrálo v této sezóně roli outsidera. Získalo v sezóně jedno druhé a dvě třetí místa. V posledním turnaji hrály naše holky o 5. místo se ZŠ Babice a po těsné prohře obsadily poslední šesté místo. Po celou dobu však podávaly sympatické výkony a dvě děvčata (Johanka Sajblová a Sarah Geitlerová) doplní chlapecké družstvo do Prahy.

Konečné pořadí: 1. místo ZŠ Staré Město – chlapci, 2. místo ZŠ Malenovice, 3. místo ZŠ Uherský Ostroh, 4. místo ZŠ Ostrožská Nová Ves, 5. místo ZŠ Babice, 6. místo ZŠ Staré Město – děvčata

Sestavy:

chlapci – Kolář, Jelínek, Duda, Dvouletý, Gerža, Feldvabel, Kubiš, Němec, Strenzl, Pištěk

dívky – Sajblová, Geitlerová, Zedníková, Hlaváčková, Vagundová, Dosedělová, Tomková, Tichá, Prostředníková

 

Sdílejte!