Matematická statistika

IMG_0710Jako každoročně čekala i letos na žáky 8. tříd statistika. Asi před třemi týdny jsme dostali v matematice úkol. Měli jsme si zvolit jakékoliv téma či otázku, kterou jsme poté pokládali ostatním. Bylo jen na nás, koho se budeme tázat, jestli se zaměříme spíše na žáky naší školy, nebo se vydáme ptát náhodných lidí v různých městech. Odpovědi jsme následně sepsali, v pracovních týmech usedli společně k počítači a graficky celé naše témata znázornili. A výsledky? Ty nejpovedenější jsme viděli 18. května první vyučovací hodinu v jídelně, kde se představilo hned 19 prezentací. Každý měl originální téma, jehož zpracování prezentaci dělalo ještě jedinečnější. Nahlédli jsme do světa sportu a motorů, vzali to přes všechny možné styly nakupování, vyladili make-up, odskočili si na dovolenou a zakončili spací rutinou. Přestože svá díla na závěrečné prezentaci mohli předvést jen někteří, troufnu si říct, že nakonec jsme bez pochyb uspěli všichni. Všichni jsme tento úkol přijali jako výzvu, jejichž zdolávání nás nakonec bavilo a z jejíhož výsledku jsme byli nadšení. Děkuji celému ročníku za jejich skvělé výkony.

Michaela Grebeňová 8.D

Pod galerií jsou některé prezentace žáků.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Oblíbené značky aut

Co nás čeká v budoucnosti?

Cestování

Dovolená

Jak spíte vy?

Malování

Nakupování

Oblíbenost obchodů

Oblíbenost předmětů

Po škole

První pomoc

První stupeň

Reakce lidí

Sociální sítě

Sourozenci

Sport

Svačiny

Vzdělání

 

 

 

Sdílejte!