Olympiáda I. stupně

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV Uherském Hradišti 13. května městský atletický stadion ožil opět žáky  I. stupně.  Venkovní olympiády se zúčastnilo 13 základních škol. Soutěžilo se v pěti disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, hod míčkem, běh na 600 m a štafeta 4×60 m.  Závody probíhaly ve dvou kategoriích: 3. ročník a 5. ročník. Naši školu reprezentovalo 16 žáků. Nejlepšího umístění dosáhly Natálie Pflugerová (3. roč.), 2. místo ve vytrvalostním běhu na 600 m a Radka Kedrová (5, roč.) v hodu míčkem. Dále se umístili na 4. místě: Adam Pohl (hod míčkem), Markéta Koubková (běh na 50 m), Johana Kučíková (skok do dálky), štafeta ml. dívky (Kročová, Krušinová, Štanglová, Pflugerová) a štafeta ml. chlapci (Popelka, Horák, Špatný, Bureš). Na 5. místě doběhla do cíle Kristýna Kročová (běh na 50 m) a také štafeta st. dívky ( Kedrová, Vlčková, Kučíková, Koubková) byla pátá. Šestý doběhl Marek Popelka (běh na 50 m) a ve skoku do dálky skončil na 6. místě Ondřej Špatný. Také ostatní žáci svými výkony čestně reprezentovali naši školu.

 

Sdílejte!