Oběd na přání

hovezi-gulas-jidlo-na-cestyPrůzkum a diskuze, který na třídnických hodinách posbírali parlamenťáci, přinesl zajímavé podněty ze strany našich žáků. Chtěli bychom proto začít splňovat alespoň některá vaše přání. Kromě jiného vzešla z vaší strany také chuť vybrat si svůj oblíbený oběd. Právě teď máte jedinečnou příležitost zúčastnit se hlasování o oběd.

Tak teda hlasujte!!! Využijte svoji příležitost!

Pokud bude z vaší strany o hlasování velký zájem, stane se tradicí a budeme si moci volit naše oblíbené jídlo častěji, v pravidelných intervalech.

Kde hlasovat?

1) U automatu na obědy bude připravená schránka s lístečky a jídelním lístkem, ze kterého můžete vybírat.

2) Přes webové stránky školy.

Jak hlasovat?

1) Napsat na lístek (budou připraveny) číslo oběda, které jste si vybrali z jídelního lístku,  a vhodit do schránky u automatu.

2) Prostřednictvím webových stránek školy, přes školní vrbu.

Do pole subject napíšete OBĚDY a do pole zpráva napíšete číslo vámi zvoleného jídla (viz jídelní lístek)

Dokdy hlasovat?

Hlasovat můžete ve čtvrtek 14.května a pátek 15.května o všech přestávkách.

Hlasování bude ukončeno v pátek 15.května ve 14.00 hod. Výsledky se dozvíte na stránkách školy a z jídelníčku a na vámi vysněný oběd se můžete těšit ve středu 12. června.