Okresní kolo Mc Donalďs Cupu

Za krásného slunečného dne 7. května sehráli žáci naší školy okresní kolo Mc Donalďs Cupu na stadionu Širůch ve St. Městě. Do okresního kola postoupily čtyři školy z UH okrsku a čtyři z UB okrsku. Z naší školy postoupili mladší žáci (2.-3. roč.) i starší žáci (4.-5. roč.). Mladší žáci hráli ve
své skupině  první zápas se ZŠ Sportovní  1:3 (Popelka 1),  ve druhém se utkali s Dolním Němčím 2:2 (Bureš, Popelka) a poslední zápas vyhráli s Buchlovicemi  3:1 (Bureš 3). Za mladší žáky nastoupili: M. Popelka, A. Bureš, F. Horák, P. Jančo, O. Koubek, L. Verbík, M. Jagoš, P. Pelikán, V. Nuc, J. Hájek, J. Salaquarda
V semifinále se utkali nejprve s Polešovicemi 1:4 (Bureš 1) a poté bojovali znovu se ZŠ Sportovní 1:5 (Popelka 1).
Nakonec oba týmy skončily na 4. místě. I tak je třeba ocenit bojovnost našich žáků. Chlapci už se těší na nový ročník oblíbeného turnaje.

Sdílejte!