Atletické závody Pohár Rozhlasu

rozhlasV pondělí 11.května se utkali nejlepší atleti  dvanácti základních škol  Uherskohradišťska v tradičních atletických závodech o Pohár Rozhlasu na atletickém hřišti v Uherském Hradišti. Do bojů se zapojilo na 40 žáků naší školy ve čtyřech  kategoriích. Mezi nejlepší patřili: Kunt Jakub – 1. místo ve skoku vysokém 168 cm, 2. místo ve skoku dalekém 500 cm, Hábl Erik – 2. místo 60 m  a 3. místo 1500 m, Stašek Dominik 2. místo vrh koulí a štafeta 4 x 60 m starší chlapci 3. místo.

Celkové umístění: mladší žáci – 2. místo a postup do krajského finále, starší žáci 3. místo, mladší žákyně 9. místo a starší žákyně  4. místo.

Sestavy: ml. žáci:Hábl, Daníček, Šmíd, Fryšták, Čechmánek, Kunt, Hradil, Goliáš, Vavřiník

st. žáci: Novák, Gerža, Skřivan, Náplava, Dvouletý, Stašek, Jelínek, Strenzl, Janeček

ml. žákyně: Machová, Gieslová, Lesová, Dobiášová, Cigošová, Jagošová, Jelínková, Zapletalová, Míšková,  Andrýsková

st. žákyně: Pořízková, Šťastná, Geitlerová, Preclíková, Habáňová, Miléřová, Tomková, Sajblová, Výstupová, Gabrielová

Všem mockrát děkuji za sportovní reprezentaci školy.

Jan Zábranský

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!