Zdraví má zelenou

zelenaA že se to v pondělí na prvním stupni zazelenalo! Ekoškola odstartovala své Jarní Eko-hraní. První pěkný námět přišel od našich nejmenších prváčků a týkal se zdravého jídelníčku a stravovacích návyků dětí. Takže každý vyrazil do školy v zeleném a hlavně se zeleninovou svačinou. Bylo by bezvadné, kdyby akce děti motivovala a zdravou svačinku si přinesly mnohem častěji. Ekotým prošel všechny třídy a snažil se vyhodnotit nejzelenější a nejzdravější tým. Ale vyhlásit jediného vítěze byl nadlidský výkon. Speciální velkou pochvalu si proto zaslouží prváčci, druháci a třeťáci, kterým maminky připravily z domova snad všechny druhy zeleniny. Ze čtvrtých tříd musíme ocenit 4.B a mezi páťáky vyhrála 5.C.  Akce se všem líbila, už teď se mnozí zajímají, kdy mají očekávat den plný ovoce. Takže nebojte, brzy se dočkáte! Hola hola, Ekoškola.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!