Zdraví má zelenou

zelenaA že se to v pondělí na prvním stupni zazelenalo! Ekoškola odstartovala své Jarní Eko-hraní. První pěkný námět přišel od našich nejmenších prváčků a týkal se zdravého jídelníčku a stravovacích návyků dětí. Takže každý vyrazil do školy v zeleném a hlavně se zeleninovou svačinou. Bylo by bezvadné, kdyby akce děti motivovala a zdravou svačinku si přinesly mnohem častěji. Ekotým prošel všechny třídy a snažil se vyhodnotit nejzelenější a nejzdravější tým. Ale vyhlásit jediného vítěze byl nadlidský výkon. Speciální velkou pochvalu si proto zaslouží prváčci, druháci a třeťáci, kterým maminky připravily z domova snad všechny druhy zeleniny. Ze čtvrtých tříd musíme ocenit 4.B a mezi páťáky vyhrála 5.C.  Akce se všem líbila, už teď se mnozí zajímají, kdy mají očekávat den plný ovoce. Takže nebojte, brzy se dočkáte! Hola hola, Ekoškola.

Sdílejte!