Den s PETKOU

petVše začalo tím, že si mě v tento den 24. dubna přinesl každý z domova do školy. Samozřejmě už prázdnou. Tady ke mně připojili druhého kamaráda a vytvořili z nás dvojice pomocí lepící pásky. Dvě dvojice se spojily ve čtveřice. Čtyři řady se opět pevně spojily a šup, bylo ze mě úžasné super sedátko – taburet. Po nazdobení barevnou lepící páskou jsem sama se sebou spokojená a ráda budu ozdobou školních chodeb. Tím to ale pro mě neskončilo. Z jedné mé části – vršku, vznikaly pod rukama dětí krásné mozaiky. Motivy byly různé od jablka, smajlíka až po znak ekoškoly. V tento den si také žáci vyzkoušeli, jak reaguji na teplo. Po zahřátí jsem se jim začala před očima měnit v krásné květy. Ti koukali, co všechno dokážu a jaká je se mnou zábava. V závěru dne mě velmi potěšilo, že se děti vydaly posbírat ven všechny mé plastové kamarády, které někdo odhodil na zem.
Všechny zdraví Vaše Petka

Nebyly nalezeny žádné obrázky