Okresní kolo v informatice

informatikaV pátek 10. dubna proběhlo na naší škole okresní kolo soutěže v informatice. Soutěže se zúčastnilo celkem 19 žáků, kteří přijeli z různých částí našeho okresu. Naši školu reprezentovali tři žáci, dva žáci z 9. ročníku Marek Moštěk a Richard Hájek, dvojici posílil Tomáš Jelínek z 8. D. V první části soutěže si v testu a křížovce vyzkoušeli svoje teoretické znalosti, druhá část už byla praktická, kde se snažili co nejlépe upravit podle předlohy text v textovém editoru. Všichni žáci byli velmi šikovní a snaživí. A jak se vedlo našim žákům? Naši žáci dosáhli všichni pěkného umístění.
Richard Hájek skončil na 1. – 2. místě, Tomáš Jelínek na 3. – 4. místě a Marek Moštěk na 5. místě. Všem blahopřejeme k pěknému umístění v okresním kole a žákům 9. ročníku přejeme stejný úspěch u přijímacích zkoušek.

Sdílejte!