Peckafilm

Podpořte svým hlasem video KORA studio ml., které vzniklo ve spolupráci s naší školou. Úkolem dětí bylo natočit video ze svého nejbližšího okolí. Natáčení se zúčastnily děti ze střední, základní školy a děti ze zájmových kroužků. Letošní téma je inspirováno projektem My street films, vznikajícím na dokumentárním portálu DAFilms. Své ulice v rámci tohoto projektu představují umělci z Evropy. Práce letošní Pecky bude mimo jiné hodnotit organizátorka My street films, Diana Tabakov.

Proběhnou dvě hodnotící kola prací. První je veřejné hlasování na vlastních webových stránkách soutěže peckafilm.uh.cz. Hlasování bude probíhat v termínu 6. – 29. 4. a účastnit se jej může kdokoliv (pedagogové, samotní žáci, rodinní příslušníci, veřejnost). Druhé fundované hodnocení provede nezávisle na veřejném hlasování odborná porota. Soutěžní družstvo s nejvyšším počtem hlasů získává pro svou školu (daný stupeň) školní projekci zcela zdarma.

Sdílejte!