Stopku našim fotbalistům vystavilo Valašské Meziříčí

Coca-Cola cup školský pohár pokračoval druhým kolem, do kterého se naši kluci probojovali po výhře v kvalifikačním turnaji a turnaji prvního kola. Naší škole bylo přiklepnuto pořadatelství a tak se na stadion Širůch ve středu 8.dubna sjela družstva ZŠ Slušovice, ZŠ Valašské Meziříčí a ZŠ Štítná nad Vláří. V deštivém počasí se rozehrály boje o postup do třetího kola. V úvodním zápase naši kluci udolali soupeře ze Slušovic 1:0 a rozehráli si turnaj výborně. Vítězství bylo poznamenáno zraněním soupeře, kterého musela sanitka odvézt s úrazem dolní končetiny do nemocnice. Ve druhém zápase jsme se  střetli se ZŠ Valašské Meziříčí. V úvodu zápasu jsme bohužel inkasovali po přetlačované v našem vápně poměrně laciný gól. Na ten jsme dokázali  do konce prvního poločasu ještě odpovědět gólem Tomáše Zajíce. Následně jsme prohrávali 2:1 a po rohovém kopu již 3:1. Zápas se ale zdramatizoval po snížení na 3:2. V nervy drásajícím konci zápasu, kdy naši kluci hráli již vabank, nám utekl soupeř  a zvýšil na konečných 4:2. Zápas to byl krásný a dramatický, bohužel se smutným koncem pro nás. V posledním zápase již bylo rozhodnuto o postupujícím, takže po remíze 1:1 se Štítnou nad Vláří se naši kluci rozloučili s letošním ročníkem Coca-Cola cupu školského poháru v kopané třetím místem ve skupině druhého kola.

Sestava: Vanda Tomáš, Matěj Jegla, Martin Novák, Pavel Dvouletý, Tomáš Zajíc, Tomáš Kolář, Erik Hábl, Skřivan Marek, Durník Michal, Tomáš Slováček, Lukáš Lacko, Michal Fryšták, Haša Radim.

Všem děkuji za sportovní reprezentaci školy.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!