Velikonoční stánek

OLYMPUS DIGITAL CAMERASotva jsme se stihli vzpamatovat z příprav oslavy Dne učitelů a už jsme začali pracovat na dalším projektu. Tím byl tentokrát Velikonoční stánek, který měli žáci i učitelé možnost navštívit ve středu 1.dubna.

Sešli jsme se brzy ráno natěšení na výsledek celého dne a bez zbytečných pochybností, které jsme spolu se špatnou náladou nechali doma, jsme hned začali chystat. Dokončili jsme všechny maličkosti a detaily a mohli jsme začít prodávat. Žáci i učitelé měli možnost si zakoupit například vlastnoručně pletené pomlázky, velikonočního beránka a další předměty.

Celý den zpříjemňovala i atmosféra aprílu, která se nesla školou v podobě nejrůznějších žertů. I když aprílové počasí nás bohužel nepotěšilo, vše běželo podle plánu a tak jsme si po hektickém týdnu mohli konečně oddechnout.

Věříme, že stánkem jsme udělali radost. A doufáme a že i nadále vás budeme našimi projekty těšit.

Za parlamenťáky Michaela Grebeňová, VIII.D

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!