Ocenění pedagogických pracovníků Zlínského kraje

sefU příležitosti Dne učitelů oceňuje Zlínský kraj nejlepší pedagogické pracovníky. V tomto roce proběhl již 14. ročník. Na krajský úřad bylo zasláno 46 návrhů na ocenění, z nich bylo vybráno 20 pedagogů. Velmi nás potěšilo, že se mezi těmito dvaceti objevilo i jméno našeho pana ředitele Josefa Jurnykla.  K slavnostnímu předání ocenění došlo 26. března ve sloupovém sále Muzea Jana Ámose Komenského v Uherském Brodě.  Pan ředitel převzal z rukou hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka a krajského radního pro oblast školství, mládeže a sportu Petra Navrátila pamětní list a pamětní medaili Zlínského kraje. Obdržel i skleněnou sošku sovy – symbolu moudrosti a vzdělanosti. Panu řediteli blahopřejeme.

Slovácký deník

Stránky Zlínského kraje

 

 

Sdílejte!