Hlasujte pro pingpongový stůl

a show na naší škole. Téměř dvě stovky škol spolu s naší se přihlásily do soutěže Jeden za všechny, všichni za stůl. Od středy 4. března do pátku 13. března je možné bodovat nejlepší videa, a to vždy jednou za den z každé IP adresy. Čím více bodů, tím lépe.  Hlasování probíhá na www.vsichnizastul.cz. Vítěz bude vyhlášen 16. března. O výhercích pingpongové show rozhodne tříčlenná porota, v níž vedle zástupců ČOV a České asociace stolního tenisu nebude chybět ani nejlepší česká stolní tenistka Iveta Vacenovská. Výherce pingpongové show s olympioniky, při které žáci okusí trénink s profesionály, uvidí jejich umění, budou moct získat podpisy a potkat se i s postavičkami ze Čtyřlístku, bude zveřejněn 17. března.

Prosíme, podpořte svými hlasy naši školu.

Sdílejte!