Recitační soutěž – okrskové kolo

IMG_4477V pondělí 23. února proběhlo okrskové kolo recitační soutěže v RC Čtyřlístek ve Starém Městě. Recitační soutěže se zúčastnili žáci ZŠ Staré Město, Velehrad, Tupesy, Polešovice, Babice, Buchlovice, Boršice u Buchlovic, Osvětimany, Nedakonice, Huštěnovice, Ořechov, Jalubí, Zlechov, Traplice a Kudlovice. Naši školu v tomto klání reprezentovali žáci Adam Přikryl (1.B), Michal Giesel (1.B), Barbora Kaňovská (2.C), Kryštof Foret (3.C), Kryštof Vašťák (4.B), Barbora Broklová (5.A), Vojta Zábranský (6.C), Alžběta Svobodová (6.B), Eva Miléřová (8.B) a Kristýna Hejdová (8.C). Jako náhradník byl stanoven Jakub Dvořáček z 8.D, který se také zúčastnil. Žáci byli rozděleni do jednotlivých kategoriích podle tříd. Interpreti si k přednesu většinou připravili poezii, ale nechyběla ani próza. Po přednesu posledního účastníka soutěže čekal porotu nelehký úkol a to vyhlásit vítěze okrskového kola recitační soutěže, který postoupí do okresního kola, které se bude konat na Gymnáziu v Uherském Hradišti. Výkony mezi soutěžícími byly velmi vyrovnané. Za naši školu vyhráli a postupují do okresního kola Adam Přikryl (1.B), Kryštof Vašťák (4.B) a Barbora Broklová (5.A). Všem soutěžícím děkujeme za účast, postupujícím gratulujeme a budeme držet pěsti, ať mají štěstí v okresním kole.

Kateřina Husarová

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!