Výtvarná soutěž ,,S VEČERNÍČKEM“

Jak už bylo na stránkách naší školy psáno, nejen žáci II. stupně , ale i ti prvostupňoví z naší školy se v hojném počtu zúčastnili výtvarné soutěže S VEČERNÍČKEM, kterou pořádalo SVČ Klubko ve Starém Městě ve spolupráci s místní knihovnou.Celkem bylo doručeno 326 výtvarných děl, takže vybrat ty nejlepší nebylo vůbec jednoduché. Umístění žáků bylo slavnostně vyhlášeno na vernisáži, která se konala 11. února ve staroměstské knihovně.

A kdo byli ti nejúspěšnější z I.stupně?

V kategorii 1.- 2. třída získala 2. místo Klárka Spáčilová z 1.A

v kategorii 3.-5. třída získala 1. místo Barbora Broklová z 5.A, 3. místo Markéta Koubková z 5. A.

A v kategorii skupinová práce se umístila na 2. místě třída 4.A s názvem díla Večerníčkova znělka.

Moc gratulujeme vyhodnoceným žákům a zveme všechny na výstavu všech děl, která potrvá do 19. března 2015 v knihovně ve Starém Městě.

 

Sdílejte!