Karneval druhých tříd

druhaciPátek 13.února patřil karnevalovému rejdění. Naši žáčci dnes nebyli ve škole. Místo nich se ráno vynořila spousta pohádkových postaviček, od princezen a princů přes rytíře a kovboje až po zvířátka a další obvyklé i méně obvyklé masky. Po chvilce plnění úkolů ve třídě jsme se přesunuli do tělocvičny, která nám poskytla prostor pro pravý karneval. Na děti čekala spousta úkolů a disciplín. Vyzkoušely si například chůzi po laně i kladince, házet na kuželky, prvky sportovních her jako basketbal, florbal a další. Za každou splněnou disciplínu nechyběla odměna ve formě značky na karnevalovou průkazku. Dále už následovala pravá karnevalová diskotéka, která jistě k této příležitosti neodmyslitelně patří. Nakonec jsme stihli i krátký odpočinek s pohádkou. Myslím, že karneval se nám moc vydařil!

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!