Indonésie

Opět se těšíme! Na co? Na dobrodruha Adama Lelka a na jeho expedici tentokrát po Indonésii. Nevšední dobrodružství jsou protkána těmi největšími zajímavostmi z vybrané lokality. Ve čtvrtek 12. února jsme se podívali na ostrovy Jávu, Borneo, Sulawesi, Bali a Novou Guineu. Setkali jsme se s orangutany, kahau nosatými a mnoha dalšími unikátními živočichy této oblasti. Poznali jsme život přírodních národů z ostrova Nová Guinea. Seznámili jsme se s životem na řece v hlavním městě Jižního Kalimantanu Banjarmasinu. Na Jávě jsme se podívali do kráterů mocných vulkánů a poznali mnoho dalšího…

Každoročně se projekce Adama Lelka setkávají s velkým ohlasem u posluchačů  malých i velkých, kteří pozorně naslouchají a v nebezpečných situacích Adamovi fandí a jeho odvahu odmění potleskem.

Sdílejte!