Druhý projekt žákovského parlamentu – Valentýnský stánek

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOčima Míši Grebeňové: V pátek 13.února proběhla na naší škole oslava svátku svatého Valentýna. Ta se nesla v duchu Valentýnského stánku, který hned ráno pro žáky a učitele otevřeli parlamenťáci. Na celém tomto projektu jsme začali pracovat o týden dříve na pobytu, kterého jsme se zúčastnili. Už tam jsme si rozdělili všechny úkoly a určili si, co kdo připraví a donese. Celý minulý týden jsme tedy strávili přípravami výrobků s valentýnskou tématikou. Do projektu jsme zapojili i některé žáky a učitele, kterým tímto za jejich ochotu ke spolupráci a přípravě děkujeme.
My, parlamenťáci, jsme se sešli v pátek v 7 hodin ráno, abychom vše mohli řádně připravit. Doladili jsme detaily a nachystali vše tak, abychom potom nedělali zbytečné chyby. Poté už jsme jen čekali na zvonění, abychom mohli začít nabízet, co jsme ve stánku shromáždili. Žáci i učitelé měli možnost si zakoupit papírové i živé růže, přáníčka, štrúdl, pizzu a další. Sami jsme byli překvapení, jak se stánek osvědčil. Nečekali jsme, že tak moc uspějeme. Větší část věcí se vyprodala už ze začátku a ty další na sebe taky nenechaly dlouho čekat. Na konci dne jsme tedy končili se skoro prázdnými lavicemi a hlavně s kladnými ohlasy.
Byl to náročný týden plný příprav, avšak musíme říct, že výsledek stál za to. Odměnou za všechnu práci nám byly spokojené úsměvy ostatních a přesně toho jsme chtěli docílit. Nešlo nám o výdělek, ale o to, abychom na Valentýna měli možnost nějak rozdat lásku a radost. Myslím, že jsme všechny mile překvapili a že náš druhý projekt uspěl na celé čáře.
Po celý týden byl ve škole umístěn box, do kterého mohli žáci házet svá valentýnská přáníčka. Část z nich byla už v pátek roznesena svým adresátům, další část bude roztříděná a doručená v pondělí.
Děkujeme, že jsme měli možnost s vámi oslavit sv. Valentýna.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!