Karneval prvních tříd

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV pátek 13. ledna se uskutečnil v prvních třídách karneval plný zábavy a soutěží. Děti se na dnešní karnevalový rej moc těšily a do školy dorazily v nádherných maskách. Školní lavice tak zaplnily namísto žáků princezny, čarodějnice, vodníci, piráti, kašpárci a další pohádkové postavy a také různá zvířátka. Karnevalové dopoledne jsme zahájili ukázkou a představením masek. Poté si děti vyrobily škrabošku a zhotovily „karnevalovou kartu“. Následovalo zpívání písniček z pohádek a nechyběla ani diskotéka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERADruhá část dopoledního programu byla ve znamení soutěží. Děti si vyzkoušely spoustu tradičních i netradičních aktivit: lyžovaly na koberci, skákaly s míčkem mezi koleny, házely míčky do koše, podlézaly, vyzkoušely si slalom s hokejkami a spoustu dalších her. Děti se do soutěží zapojily s nadšením a k některým stanovištím se i několikrát vracely. Na závěr nechyběla chvilka odpočinku a zasloužená odměna.

Velké poděkování patří rodičům, kteří nám pomohli s organizací při soutěžích.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!