Lyžaři byli trénovat v Osvětimanech

IMG_5546V úterý 2. února se konal za krásného slunného počasí lyžařský výjezd na svah do Osvětiman. Čerstvě napadaný sníh a poloprázdná upravená sjezdovka byly výborným předpokladem pro senzační lyžařské a snowboardové vyžití. Lyžařského výjezdu se zúčastnilo 30 žáků naší školy od 6. po 9. ročník. Na čerstvém vzduchu  a v krásném prostředí lyžařského střediska SKI Osvětimany jsme sportovali bezmála 3 hodiny. S krátkou přestávkou v příjemném horském srubu na čaj, kofolu nebo hranolky. Někteří zdatní lyžaři zvládli sjezdovku sjet i 30 krát. Obzvláště milým překvapením byla lyžařská výkonnost žáků 6. ročníku, kteří se svým lyžařským uměním mohou opravdu pochlubit. Celý lyžařský výjezd byl krásným a příjemným sportovním odpolednem, na který budou všichni rádi vzpomínat. Doufáme jen, že o další lyžařské výjezdy bude zájem našich žáků ještě větší.

Sdílejte!