Soutěž malých recitátorů

V pondělí 2.února proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže.Tomuto kolu předcházela kola ročníková a třídní. Děti soutěžily ve třech kategoriích. O postupujících rozhodovala porota ve složení p.uč. Lenka Zábranská, Veronika Fialová, Monika Gejdošová, Jana Daňhelová a Ivana Buršová. Díky poctivé přípravě byly ve všech kategoriích výkony velmi vyrovnané. Recitátoři porotu tentokrát překvapili velmi pěkným výběrem textů. Bohužel pravidla jsou neúprosná a z každé kategorie mohli postoupit jen dva. 23. února budou naši školu v okrskovém kole reprezentovat:

0. kategorie  Adam Přikryl a Michal Giesel – oba z I.B

1. kategorie  Barbora Kaňovská z II.C a Kryštof Foreth ze III.C

2. kategorie  Barbora Broklová z V.A a Kryštof Vašťák ze IV.B

Všem postupujícím ještě jednou gratulujeme a budeme držet pace.

Foto: Matyáš Kubík, 4.C

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!