Ples rodičů 2015

0170Ples rodičů, který každoročně pořádá SRPŠ, připadl tentokrát na pololetní prázdniny. Zatímco si jiné děti užívaly volna, žáci devátých ročníků již od rána pilně nacvičovali na sokolovně na svou večerní premiéru. Pod vedením paní učitelky Jarmily Králové, Miroslavy Oharkové Foltýnové a pana učitele Jana Zábranského dolaďovali poslední detaily,aby večerní polonéza, které se intenzivně věnovali již od září, dopadla na výbornou. A skutečně tomu tak bylo. Po zahájení plesu – úvodním slovu pana ředitele a pana předsedy SRPŠ – vstoupila ladným krokem na taneční parket první skupina a poté ji následovaly další dvě. Letos jsme měli možnost zhlédnout rekordních 36 párů a potlesk, jímž je obecenstvo obdařilo, byl zasloužený.

Po polonéze se rozproudila zábava a parkety v obou sálech byly plné tancechtivých návštěvníků. K poslechu a tanci zahrála skupina POOL, o diskotéku se postaral DJ Jerry. Vystavené ceny lákaly všechny přítomné a po vyprodání tomboly jistě potěšily nejednoho účastníka plesu. Radost a dobrá nálada prostoupily všechny prostory sokolovny. Letošní bál se vydařil a my se již teď můžeme těšit na ten příští.

Video z polonézy – zkouška

Video z polonézy

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!