První schůzka žákovského parlamentu

OLYMPUS DIGITAL CAMERADnes se konala první schůzka žákovského parlamentu. Jednotliví členové představili sebe a své volební programy. Z mnohých se překvapivě vyklubali skvělí řečníci. Bylo to poprvé, co se snažili mezi ostatními členy parlamentu získat podporu pro své myšlenky. Mnozí řečníci pamatovali i na své voliče a vyslovili přání je svými činy nezklamat. Prodiskutovali jsme společně, co od sebe navzájem očekáváme a kam bychom chtěli dospět. První schůzku jsme ukončili zběžnou informací o chystaném společném pracovním a stmelovacím pobytu, který se uskuteční na sklonku příštího týdne. Odstartovali jsme úspěšně a uděláme všechno pro to, aby veškeré naše úsilí přineslo prospěch všem v našem bezprostředním okolí. Potřebujeme vaši podporu a důvěru. Být členem parlamentu je prestiž vykoupená velkou dřinou.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!