Přijetí žákovského parlamentu na radnici

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV pondělí 12. ledna byli členové historicky prvního žákovského parlamentu na naší škole slavnostně přijati panem Bazalou, starostou města, a panem Zábranským, místostarostou města, na radnici. Po představení žáků následovaly krátké projevy. Pan starosta vyzvedl důležitost a poslání žákovského parlamentu a vyjádřil mu plnou podporu v úsilí přiblížit školu dětem a vytvořit v ní příznivé spolupracující klima. Poté zvoleným zástupcům připnul odznak našeho žákovského parlamentu. Pan místostarosta vysvětlil žákům vztahy mezi zřizovatelem a školou a předal upomínkové předměty a poblahopřál zvoleným mnoho pracovních úspěchů. Za parlamentisty přednesl slib Dominik Svoboda. Přejeme všem zvoleným zástupcům, aby se jim dařilo plnit vytčené cíle a s lehkostí překonávat všechny nesnáze.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!