Vánoční zpívání pro 3. až 5. ročník

zpivaniV pátek 19.  prosince proběhlo v tělocvičně tradiční vánoční zpívání, kterého se zúčastnili žáci z deseti různých tříd. Celkem zpívalo přes 200 žáků a vystupování napříč různými třídami probíhalo kolem šedesáti minut. Využili jsme školní ozvučení, dataprojektor, plátno, Orfovy nástroje a školní keyboard. Děti si přinesly ke společnému zpívání flétny, saxofon, kytary a housle. Vzhledem k tomu, že se nám společnými silami podařilo rozezpívat převážnou většinu žáků, považujeme naše společné zpívání za vydařené. Všem přejeme příjemné Vánoce a těšíme se na vás v příštím kalendářním roce.

Vánočního zpívání – program:

1) 4. C – Básnické představení – kluci

2) 4. A – Byla cesta, byla ušlapaná

3) 3. A – instrumentální skladby – Vánoce, Vánoce přicházejí, Jó, třešně zrály

4) 4. B + 5. B – Tisíc andělů

5) 5. A – Štědrý večer, Štěstí zdraví, Dej bůh štěstí

6) 5. C – Byla cesta, Jak jsi krásné neviňátko

7) 5. D – Představení Šťastné a veselé, Narodil se Kristus Pán, Koledníci

8) 5. A – David a Goliáš

9) 4. B + 5. A – Cesta, Půlnoční

10)5. ročníky – Rolničky (Jingle bells)

11) holky 4. C + 5. D – Vánoce, Vánoce přicházejí, Pásli ovce Valaši, Půjdem spolu do Betléma

Uváděli: Valetýna Cíchová a Šimon Slavík

Nebyly nalezeny žádné obrázky


Sdílejte!