Žákovský parlament – etapa 3: Uvedení do úřadu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERADnes byli slavnostně na začátku páté vyučovací hodiny panem ředitelem a  paní zástupkyní uvedeni do úřadu naši parlamenťáci. Jedná se o historicky první žákovský parlament na naší škole. Vzešel z kandidátů všech ročníků druhého stupně, kteří se prezentovali svými volebními programy, a kterým děti ve volbách projevily svými hlasy nejvíce důvěry. Jejich prostřednictvím mají děti možnost prosadit své zájmy a nápady, které by ve škole a jejím okolí vytvořily příznivou, přátelskou, tvůrčí a spolupracující atmosféru pro všechny. Od dnešního dne se v šestém ročníku obracejte se svými podněty na Dominika Svobodu, VI.B, Martina Králíka, VI.C a Michala Šmída, VI.A. Sedmé ročníky zastupují Kateřina Nedomová, VII.B, Alžběta Pleváková, VII.D a Čestmír Kolařík, VII.D, osmé pak Petr Strenzl, VIII.A, Simona Pilušová, VIII.C a Helena Šťastná, VIII.D. Parlamenťáky vzešlými z devátých ročníků jsou Filip Kubeš, IX.C, Marek Moštěk, IX.D a Viktorie Šnajdrová, IX.D. Všem blahopřejeme a přejeme hodně vytrvalosti při plnění náročných úkolů, které před nimi vyvstanou.

Sdílejte!