Skvělí šachisté

sachyV pátek 5. prosince malí šachisté s přehledem obhájili v okresním kole Přeboru škol v šachu vítězství z loňského roku. V kategorii 1.- 5.třída si s náskokem 8,5 bodu před druhým umístěným družstvo zajistilo postup do krajského kola. Hrálo se v domácím prostředí klubovny šachového klubu Staré Město, ve které trénuje také šachový kroužek naší základní školy.  Viktorie Všetulová, Stanislav Foltýnek, Jan Vávra a Robin Čapek tak již potřetí pojedou do Zlína bojovat o postup do celostátního kola přeboru.
Soutěže se zúčastnily také další dvě šachová družstva žáků naší školy ve složení :
Kategorie 1. – 5.třída Kateřina Spáčilová, Klára Spáčilová, Rostislav Procházka, Mattias Pfluger
Kategorie 6. – 9.třída Roman Lapčík, Michal Katrňák, Filip Najman, Jan Burša

Okresní kolo přebor škol v šachu

Školy Uherské Hradiště

Fotogalerie

Sdílejte!