Výsledky dlouho očekávané a někdy nečekané

symbolMáme za sebou několik měsíců příprav na volby, přihlašování jednotlivých kandidátů a vytváření jejich kandidátek, které jste si měli možnost prohlédnout na prozatímní nástěnce žákovského parlamentu.

Po dlouhodobé a vysilující práci, kterou naši kandidáti věnovali přípravám k volbám do žákovského parlamentu. Po pečlivé přípravě volební místnosti a všech dalších důležitých atributů voleb. Po spoustě odříkání a probdělých nocí přišel konečně termín voleb, které proběhy ve dnech 10. – 12. prosince 2014. V pondělí 15. prosince jsme spolu s náhodně vybranými žáky přistoupili ke sčítání hlasů.
A konečně je to, na co jste určitě tak dlouho se zatajeným dechem čekali, zde!!!

Výsledky voleb do Žákovského parlamentu ZŠ Staré Město:

Celková volební účast byla 67%. Mohla být i větší, ale myslím, že by tento zájem o volby mohli našim kandidátům mnozí politici závidět.

Celkem bylo odevzdáno 242 hlasovacích lístků, z čehož bylo 241 platných a jeden neplatný.

Do žákovského parlamentu naší školy byli tedy za jednotlivé ročníky zvoleni následující kandidáti:

6v 7v 8v 9v6. ročník:
Martin Králík (6.C)
Dominik Svoboda (6.B)
Michal Šmíd (6.A)

7. ročník:
Kateřina Nedomová (7.B)
Alžběta Pleváková (7.D)
Čestmír Kolařík (7.D)

8. ročník:
Petr Strenzl (8.A)
Simona Pilušová (8.C)
Helena Šťastná (8.D)

9. ročník:
Filip Kubeš (9.C)
Marek Moštěk (9.D)
Viktorie Šnajdrová (9.D)

Pozn. Při rovnosti hlasů rozhodovali vyučující ve složení A. Navrátil, P. Šáchová a P. Blažková.

Na závěr bych chtěl poděkovat dobrovolníkům z řad žáků, kteří tvořili volební komisi, a také svým kolegyním P. Šáchové a P. Blažkové za skvělou spolupráci při přípravě a realizaci voleb a už se těším na spolupráci další, neboť nás v následujících měsících čeká spousta práce.

Alan Navrátil

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!