Česko-slovenské Vánoce

P1040749I když venku to tak nevypadá, opět jsme svátky klidu a míru – Vánoce chtěli oslavit společně s našimi východními sousedy. Jednotlivé třídy od 1. do 9. ročníku vyráběly svá přáníčka pro žáky Základné školy v Turzovce. Alespoň na dálku si taky třídy chtěly popřát pěkné Vánoce, ale hlavně úspěšný nový rok 2015. Při malování si možná mnozí uvědomili, že Vánoce nám opravdu i přes nepřízeň počasí klepou na dveře a že by nám z Turzovky mohl dojít alespoň malý poprašek sněhu. Naše prosby o sněhovou nadílku vyslyšeny nebyly, ale z partnerské školy došla krásná a originální přáníčka, která nás na tu správnou vánoční atmosféru pěkně naladila. Věříme, že i naše přání, která byla malována od srdce, žáky v Turzovce potěší a pohladí je na duši.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!