Hudební nástěnky zdobí třídy

IMG_3452Naši třídu máme všichni rádi, jsme v ní všichni kamarádi, náš učitel není mučitel, naše škola ta je nej, všem nám tady bude hej, my jsme zatím šesťáci, užijem si legraci….Tak takhle krásně začala  jedna hymna žáků šesté třídy. Koncem října byla vyhlášena školní výtvarná soutěž o nejkrásnější nástěnku s podtitulem: „Třídní hudební kapela a její hymna“. Vyučující českého jazyka a hudební výchovy měli už od začátku září plné ruce práce, jelikož žákům pomáhali tvořit texty a motivovali je k práci. Zpočátku to šlo jen ztěžka, jelikož je na naší škole ale spoustu šikovných a kreativních dětí, nebylo nakonec nouze o nápady a texty se pomalu rodily. Pak už jen zbývalo vymyslet, jak bude nástěnka vypadat vizuálně. Většina tříd má velké nástěnky přes celou zadní stěnu a museli se s tak velkým formátem vyrovnat. Logicky se musela zapojit celá třída a nejenom nástěnkáři. Myslím si, že se tentokrát nástěnky velice podařily a jsou nejen pěkné na pohled, často ale i pobaví. Komise jež nástěnky hodnotila to měla tentokrát velmi těžké, protože hezké to měli skutečně všichni.

Na prvních místech se umístily třídy:

VI. B, VII. D, VIII. D a IX. C.

VIII. C byla diskvalifikována.

Vítězům gratulujeme 🙂

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!