Turnaj v halové kopané s podporou ZK

IMG_5230V pátek 21.listopadu se uskutečnil turnaj v halové kopané mladších žáků. Na turnaj získala naše škola jako organizátor finanční podporu z projektu vypsaného Zlínským krajem. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev základních škol z okolí Uherského Hradiště. Své fotbalové umění předvedlo ve sportovní hale Širůch na 80 mladých fotbalistů, kteří za doprovodu svých učitelů a povzbuzování svých rodičů bojovali o poháry a individuální ceny.

Naši kluci si ve skupině poradili s Velehradem 4:0 a Za Alejí 3:0 a po prohře s Větrnou 2:4 se utkali v semifinále se ZŠ Polešovice, vítězem druhé skupiny. Zápas vyhráli 3:0 a mohli se těšit na finále. Z druhého semifinále postoupila ZŠ Větrná, která přehrála ZŠ UNESCO. Finále bylo tedy odvetou zápasu ze skupiny, který vyhrála Větrná. Naši kluci vletěli do  zápasu jako uragán a deklasovali soupeře výsledkem 5:1. Stali se vítězi turnaje, druhé místo obsadila ZŠ Větrná, třetí byla ZŠ Polešovice a čtvrté místo obsadila ZŠ UNESCO. Z turnaje odcházeli všichni velmi spokojeni a těšící se na další ročník. Vítězům gratulujeme. Sestava: Hábl Erik – kapitán a vyhlášen nejlepším hráčem turnaje, Haša Radim, Tomáš Daníček, Petr Goliáš, Roman Lapčík, Filip Kedra, Filip Hřib, Dominik Hradil, Lukáš Mach, Ondřej Slovák

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!