Divadelní kroužek cestoval do pravěku

Ve středu 12. listopadu zahájil divadelní kroužek sezonu v Městském divadle Zlín představením Cesta do pravěku, které bylo zpracováno na motivy filmu Karla Zemana, a zúčastnil se tak hravého výletu do neznáma.Právě film Cesta do pravěku se dnes již stal klasikou a je spjat se zlínskými ateliéry, kde před několika desítky let spatřil světlo světa. A divadelní hra měla být poctou Karlu Zemanovi, kterému se podařilo oživit pravěká zvířata. Celý příběh se nesl v humorném duchu, doprovázený veselými a chytlavými písničkami. Společně s herci jsme zažívali menší či větší dobrodružství na imaginární cestě po pravěku. Když před námi vzrostl dinosaurus, byli jsme si jisti, že se ocitáme v době dávno vyhynulé. Zjistili jsme, že hravost není jen výsadou malých divadelních návštěvníků, ale i naše starší abonenty strhl příběh a stali se jeho součastí. V autobuse jsme se pak postupně vraceli do 21. století.

Sdílejte!