Školní softbalová liga zahájena

DSC_0426V úterý 21.října se uskutečnil první turnaj  školní softbalové ligy v Kunovicích. Naši školu budou v této sezóně reprezentovat dvě družstva složená z chlapců a děvčat naší školy. Velkých změn se dočkal letošní ročník softbalové ligy. Do soutěže vtrhla nová družstva základních škol z Malenovic a Uherského Ostrohu. Mezi tradiční soupeře patří Ostrožská Nová Ves, Babice. Naši chlapci po vítězství ve skupině nad našimi děvčaty a Uherským Ostrohem si ve finále poradili i s Ostrožskou Novou Vsí a po zásluze turnaj vyhráli. Děvčata po prohře s chlapci vyhrála nad Uherským Ostrohem a v boji o třetí místo prohrála o jediný doběh 13:14 s Babicemi. Výkony obou družstev zasluhují velkou pochvalu a chlapcům gratulujeme k prvnímu vítězství, které je velkým příslibem k postupu do pražského finále.

Sestava chlapci: Dvouletý, Feldvabel, Strenzl, Duda, Kubiš, Jelínek, Kolář, Jegla, Vanda, Gerža. Sestava dívky: Geitlerová, Sajblová, Hlaváčková, Dosedělová, Vagundová, Cigošová, Zedníková, Prostředníková

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!