Hola hola, Ekoškola

ekoskolaHlásí se Vám Ekotým prvního stupně, který získal nové posily do svých řad ze čtvrtých tříd.  Každoročně se Ekotým mladších žáků obměňuje, jelikož páťáci odchází do šestého ročníku na druhou budovu. Proto nás těší, že se letos přihlásilo mnoho nadšených zájemců o práci v Ekoškole. V loňském roce se nám podařilo úspěšně získat titul, příští dva roky se budeme snažit o jeho zdárnou obhajobu.

Již v září se třeťáci a jedna druhá třída zúčastnili programu Tonda obal na cestách, který je zaměřený na třídění a recyklaci odpadu. V průběhu měsíce října a listopadu budou páté ročníky zpracovávat projekty Voda, kterou pijeme a Vzduch, který dýcháme. Třetí ročník naváže na loňský projekt o včele medonosné programem Vůně medu v uherskohradištském přírodovědném centru Trnka. O projektech a činnosti Ekoškoly Vás budeme průběžně informovat.

Seznam nových členů:

Klárka Truplová, Kačka Čejková, Vendy Pukovcová, Sam Straka, Pavlík Valenta, Barča Foltýnková, Karolínka Čápková, Adélka Dvořáková, Kryštof Kejř, Martin Porta, Bára Vandová, Lukáš Filípek, Nela Kosková, David Vícha, Matyáš Bardoň

 

Sdílejte!