Přijímací řízení na střední školy

Všechny střední školy zřizované Zlínským krajem, střední školy zřizované církvemi a rovněž některé soukromé střední školy se zapojí ve Zlínském kraji do jednotných přijímacích zkoušek, které nahradí přijímací zkoušky připravované v uplynulých letech firmou Scio. Jedná se o pilotní ověřování organizace přijímacího řízení do maturitních oborů středních škol s využitím centrálně zadávaných jednotných testů z českého jazyka a matematiky, které vyhlásilo ve školním roce 2014/2015 MŠMT.

Veškeré bližší informace o termínech a organizaci výše uvedených přijímacích zkoušek najdete na www.zkola.cz.

I přes tuto zprávu, kterou jsme dnes obdrželi, trvá naše nabídka testování žáků prostřednictvím agentury Scio, při níž si žáci mohou ověřit, jak jsou na přijímací zkoušky připraveni.

Sdílejte!