„O pohár starosty města Uherské Hradiště“

ZahájeníV úterý 23. září 2014 proběhl v Uh. Hradišti atletický víceboj mladšího a staršího žactva základních škol. Naši školu reprezentovala 4 družstva. Jako škola jsme se umístili na pěkném 4. místě z patnácti škol.
Z jednotlivých družstev se na 1. místě umístili mladší žáci ve složení Pavel Náplava 7.A, Erik Hábl 7.C a Jakub Kunt 7.D. V jednotlivých disciplínách byl J. Kunt na 1. místě ve skoku dalekém a hodu míčkem, Erik Hábl na 3. místě v běhu na 60m, ve skoku dalekém a na 4. místě v hodu míčkem. Celkově mezi mladšími žáky byl J. Kunt na 4. místě, E. Hábl na 5. místě a Pavel Náplava na 8. místě při součtu všech disciplín.
Družstvo mladších žákyň ve složení Vendula Dobiášová, Tereza Hrňová 7.C a Ludmila Gieslová 7.D se celkově umístilo na 7. místě. Nejlepší umístění v jednotlivcích – V. Dobiášová 5. místo v hodu míčkem, L. Gieslová 5. místo ve skoku dalekém a T. Hrňová 8. místo v hodu míčkem.
Starší žáci ve složení Jakub Podškubka 9.B, Martin Novák, Dominik Stašek 9.D se celkově umístili na 6. místě. V jednotlivcích byl D. Stašek ve skoku dalekém na 5. místě a J. Podškubka v běhu na 800 m na 7. místě.
Družstvo starších žákyň ve složení Sarah Geitlerová, Aneta Tomková 8.C, Magdaléna Pořízková 9.D se umístilo na 5. místě. M. Pořízková se dělila o 1. místo v běhu na 60 m a o 4. místo ve skoku dalekém, S. Geitlerová se dělila o 6. místo v běhu na 60 m. Celkově při součtu všech disciplín skončila M. Pořízková ve starších žákyních na 4. místě.

Všem našim sportovcům blahopřejeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!