Výlet za poznáním

V pátek 12.září se vydali žáčci I.A na výlet za poznáním.

V 8 hodin nás v budově školy přivítala kačenka Evička, která nás doprovázela celým dopoledním programem. Zahaleni do pláštěnek a s deštníky v ruce jsme se vydali do Střediska volného času. Po zdolání deštivé procházky Starým Městem jsme dorazili do prostor Klubka, kde jsme si atmosféru zpříjemnili pohybovou písničkou Když jsi kamarád. Posilněni svačinkou jsme se pustili do připravených her. Vyzkoušeli jsme si spolupráci při přenosu kačenky a míče na kruhu, vyrobili jsme krásnou květinovou louku pro Evičku a chvilky k odpočinku jsme vyplnili zpěvem lidových písniček. Celý program byl završen soutěží s názvem Největší bublina. Vyřádění, spokojení a s vyhladovělými bříšky jsme se vydali na zpáteční cestu do školy.

Sdílejte!