Vody není nikdy dost

LuhačoviceV tomto duchu se nesl v pořadí již čtvrtý výlet za odměnu. Tomu letošnímu předcházel výlet do hřebčína v Napajedlech, sklárny Květná a Strážnice, hvězdárna v Uherském Brodě společně s aquaparkem. Letos nás vítr zavál do lázeňského města Luhačovice. Možná čekáte, že nás Luhačovice okouzlily, ale bylo tomu naopak. Anežka Běhávková ohromila celou kolonádu hrou na klavír, a když se přidaly sestry Šťastné se svým zpěvem, všem se podlamovala kolena. Každý koncert má svůj konec, a tak i ten náš. Přesunuli jsme se do aquaparku v Uherském Hradišti. Největším lákadlem byly vířivky. Potvrdilo se pravidlo, že dobrých lidí se vejde dost…Celý výlet stál za to. Velký dík patří pí.uč.Králové a Koňaříkové za organizaci a p. uč. Zábranskému za skvělý plavecký dozor.

Andrea Šatavová , 9.D

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!