Rozloučení s deváťáky

rozloučeníDne 26. června se v Sokolovně ve Starém Městě konalo slavnostní rozloučení se žáky devátých ročníků naší školy. Se svou 9. A třídou se loučil třídní učitel Mgr. Alan Navrátil, s 9. B třídou Mgr. Petra Blažková, se třídou 9. C Mgr. Martin Motyčka a třídou 9. D Mgr. Jarmila Králová. Sešli se zde rodiče žáků, rodinní příslušníci, zástupci obce, vedení školy a učitelé. Žáci každé třídy si připravili prezentaci fotografií svého pobytu ve škole od 6. – 9. ročníku. Zavzpomínali tak na nejveselejší chvíle a různé akce školy. Třídní učitelé žáky představili a předali jim pamětní listy. Zazněla také recitace a nejlepší slohové práce – proslov a úvaha na téma Co mi škola dala a vzala. Program obohatily také písně cimbálové muziky a pěveckého sboru.

Všem našim deváťákům přejeme pěkné prázdniny a hodně úspěchů v dalším studiu a věříme, že budou dobře reprezentovat naši školu.

Prezentace třídy IX.A

Prezentace třídy IX.B

Prezentace třídy IX.C

Prezentace třídy IX.D

Úvaha Lucie Korvasové

Úvaha Antonína Kročila

Proslov Veroniky Novotné

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!