Těšíme se na prázdniny

E-twinningTento týden jsme se rozloučili se svými kamarády z Patereku a naposledy jsme si „zachatovali“ na téma Těšíme se na prázdniny. V rámci e-twinningového projektu Chatting is fun se žáci téměř každý týden po celý školní rok setkávali v prostředí Twinspace se svými kamarády z Polska a chatovali na různá témata jako jsou rodina, škola, naše město, svátky nebo život kolem nás. Kromě toho, že se dozvěděli spoustu zajímavých věcí o svých polských kamarádech a navázali nová přátelství, získali také znalosti o jiné evropské zemi, její kultuře a tradicích. Současně rozvíjeli své komunikační dovednosti v anglickém jazyce a rozšířili si slovní zásobu v rámci daných témat. Obě skupiny také vytvořily dva krátké filmy, ve kterých prezentovaly svoji školu v prostředí Twinspace. Jako odměnu za úspěšné absolvování projektu dnes žáci obdrželi certifikáty a drobné dárečky. Všem e-twinnerům za jejich výbornou práci děkuji a přeji krásné prázdniny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

Polish friends - web

 

 

 

Sdílejte!