Softbalový turnaj s dotací Zlínského kraje

SoftbalVe čtvrtek 22. května proběhl na prvoligovém hřišti Snails Kunovice softbalový turnaj základních škol, jehož organizátorem byla ZŠ Staré Město. Na tuto sportovní akci přispěl z dotačního programu Zlínský kraj. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev základních škol Zlínského kraje. V krásném prostředí Kunovské mlatevni za slunečného počasí prošla družstva zápasy základních skupin a ve finále se utkaly Babice a Kunovice. Vítězem turnaje se stalo družstvo Kunovic. Druhé místo získalo družstvo Babic. Třetí místo ukořistili naši kluci po vítězství na Ostrožskou Novou Vsí. Páté místo obsadilo družstvo děvčat z Kunovic a poslední šesté místo družstvo našich děvčat ze Starého Města. Na závěr byli všichni odměněni poháry a první tři družstva medailemi. Po sečtení výsledků všech turnajů v tomto školním roce se naši chlapci posunuli na druhé místo před ZŠ Babice. Chlapcům moc gratulujeme a přejeme úspěšnou reprezentaci školy na republikovém finále v Praze v Krči.

Sestava chlapci: Sýkora, Kovařík V., Kovařík L., Pantlík, Vávra, Strenzl, Jegla, Kolář, Pavlica, Kubiš Sestava dívky: Hlaváčková, Sajblová, Dosedělová, Hrabcová, Stehlíková, Šáchová, Vavřiníková, Vagundová

Sdílejte!