Krajské kolo přírodovědné soutěže Zlatý list 2014

listVe středu 21. května se šestice našich nadějných přírodovědců odebrala ranním vláčkem do Valašského Meziříčí, kde je čekalo krajské kolo celostátní soutěže „Zlatý list“. Družstvo ve složení Veronika Novotná, Josef Juřička, Eva Miléřová, Tomáš Jelínek, Kateřina Hlaváčková a Karel Špaček jelo hájit čest našeho regionu (spolu se ZŠ Polešovice) a utkat se s dalšími deseti družstvy Zlínského kraje. Čekala je řada úkolů a otázek, poznávání živočichů i rostlin, museli prokázat i znalosti z neživé přírody. A to vše přímo v přírodě. Nedopadli vůbec špatně. Celkové čtvrté místo bylo příjemným překvapením. Uvážíme-li, že družstvo tvořili převážně žáci, kteří se mohou této soutěže zúčastnit ještě v dalších dvou letech, tak je to celkem zajímavý příslib do budoucna. Moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a těšíme se na další ročník.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!